top of page

Tehniskie pakalpojumi

Niedrāji MR tehniskā servisa speciālisti ir savas jomas profesionāļi ar vairāku gadu pieredzi. Ikdienā mūsu servisa darbinieki veic uzņēmumā esošās tehnikas uzturēšanas un remonta darbus, kā arī klientu tehnikas remontēšanu. Mūsu serviss piedāvā plašu tehnisko pakalpojumu klāstu – tapu, gultņu un sēžu restaurāciju, meža tehnikas detaļu virpošanu un frēzēšanu, Expander tipa tapu izgatavošanu meža tehnikai, kā arī veco tapu restaurāciju, apmetināšanu un apvirpošanu. Niedrāji MR tehniskajās darbnīcās ir iespējams veikt riepu montāžu līdz 52 collām, kā arī piedāvājam metināšanas pakalpojumus – tērauda, alumīnija un nerūsējošā tērauda metināšanas darbus. Papildus veicam arī harvesteru velkošo ruļļu restaurāciju un visa veida cilindru čaulu restaurēšanu, kātu un hidropievadu izgatavošanu. Mūsu servisa speciālisti vienmēr sniegs konsultācijas, kā arī ieteiks finansiāli izdevīgākos risinājumus mūsu klientiem, lai salūzusī meža tehnika varētu iespējas ātrāk atgriezties atpakaļ cirsmā.

Tapu sēžu restaurācija

Veicam kvalitatīvu tapu, gultņu sēžu restaurāciju diametrā no 40mm līdz 350mm. Nepieciešamības gadījumā izbraucam pie klienta.

Virpošana, frēzēšana

Izgatavojam Expander tipa tapas meža tehnikai, kā arī veicam veco tapu restaurāciju.

Riepu montāža

Riepu montāža līdz 52collas.

Max riteņa diametrs līdz 2300mm un platums līdz 910mm.

Ruļļu restaurācija

Izgatavojam harvesteru velkošos ruļļus.

Riepu montāža
Ruļļu restaurācija

Tapu izgatavošana

Izgatavojam visu veida expander tipa tapas harvesteriem un forvarderiem. Piedāvājam arī veco tapu restaurāciju, apmetināšanu un apvirpošanu.

Cilindru remonts

Piedāvājam visu veidu cilindru čaulu restaurēšanu, kātu izgatavošanu, hidro pievadu izgatavošanu. Pašlaik pieejams remontēt cilindrus līdz 3m garumam.

Metināšana

Veicam tērauda, alumīnija un nerūsējošā tērauda metināšanas.

Tapu izgatavošana
Cilindru remonts
Metināšana
virpošana, frēzēšana
Tapu sēžu restaurācija
bottom of page