top of page

TRANSPORTA PAKALPOJUMI

Nodrošinām kvalitatīvus kravu transporta pārvadājumu pakalpojumus starp visām lielākajām Latvijas pilsētām. Kokvedēja, treilera un buldozera pakalpojumi. Sazinies ar mums, lai uzzinātu vairāk!

KOKVEDĒJA PAKALPOJUMI

Kokvedēja pakalpojumi

Piedāvājam kokmateriālu transporta pakalpojumus individuālajam sektoram un juridiskajām personām visā Latvijas teritorijā un ārpus tās. Piedāvājam kokvedēju VOLVO FH16, kas ir aprīkots ar datoru un GPS sistēmu, hidrauliskajiem manipulatoriem, kas ir paredzēts apaļkoku pārvadāšanai, kuru riteņu formula ir 6x4 (divi velkošie tilti), kas garantē kokmateriālu nogādi izkraušanas vietās kvalitatīvi un savlaicīgi.

Treilera pakalpojumi

TREILERA PAKALPOJUMI

Piedāvājam treilera VOLVO FH12 pakalpojumus individuālajam sektoram, gan juridiskām personām. Celtspēja 20 t., platformas garums 19.5 m, platums 3.49 m. Vedam visa veida traktortehniku, lauksaimniecības tehniku, celtniecības tehniku, pašgājēj mašīnas, dažādas negabarīta kravas,  koka un dzelzs konstrukcijas.

Buldozera pakalpojumi

BULDOZERA PAKALPOJUMI

Piedāvājam jaudīga buldozera KOMATSU D39PX-21 pakalpojumus, kurš ir paredzēts visu veidu zemes darbiem, zemes auglīgās virskārtas noņemšanai, grunts izlīdzināšanai, ceļu profilēšanai un planēšanai, būvlaukumu sagatavošanu ceļu uzturēšanu kārtībā, un citiem darbiem. Mūsu buldozeru pakalpojumi ir paredzēti jebkuriem zemes darbiem. Mēs savus darbus veicam rūpīgi un kvalitatīvi īsā laika posmā.

bottom of page