top of page

Mežizstrāde

Lielākais mežizstrādes uzņēmums Kurzemē SIA "Niedrāji MR" savā nozarē darbojas jau vairāk nekā 20 gadus un ir ieguvis savu klientu un sadarbības partneru uzticību. Uzņēmuma saimnieciskā darbība tiek veikta saskaņā ar Latvijā pastāvošajiem meža apsaimniekošanu regulējošajiem likumiem un normatīvajiem aktiem. Mūsu rīcībā ir nepieciešamā materiāltehniskā bāze un cilvēku resursi, lai sekmīgi veiktu pilnu mežizstrādes ciklu. 

Nozāģēt mežu var jebkurš mežizstrādes uzņēmums, bet nodrošināt videi draudzīgu un ilgtspējīgu mežizstrādi var uzņēmumi, kuros strādā savas nozares profesionāļi. Mūsu mežizstrādes meistariem ir liela darba pieredze mežsaimniecībā, un viņi spēs profesionāli novērtēt situāciju cirsmā un izvēlēties meža augsnes apstākļiem piemērotu izstrādes modeli.


Ne mazāk svarīga ir mūsdienīga un Latvijas klimatiskajiem apstākļiem atbilstoša meža tehnika.   Latvijā aptuveni puse no mežiem atrodas uz mitras augsnes, pa kuru ir ļoti sarežģīti pārvietoties ar smago meža tehniku. Saudzīga meža tehnika ar platajām kāpurķēdēm atstāj daudz mazāk sakņu un koku bojājumu, palīdzot mazināt mežizstrādes ietekmi uz biotopu, kas nākotnē var būtiski ietekmēt meža vērtību. 


Atceries – mežs ir ilgtermiņa ieguldījums tavā nākotnē, un tikai ilgtspējīga mežizstrāde ļaus tev iegūt lielāku peļņu no meža īpašuma ilgtermiņā. Ja vēlies atrast uzticamu un pieredzējušu sadarbības partneri, tad SIA Niedrāji MR ir tavs uzticamais sadarbības partneris mežizstrādē.

bottom of page