top of page

Mežs ir Latvijas vērtība! Ja esi meža īpašnieks, tu vari izvēlēties sev izdevīgāko veidu, kā augošu mežu pārvērst naudā - pārdodot mežu, cirsmu vai gatavus kokmateriālus.

Ja nevēlies satraukties par meža apsaimniekošanu - inventarizāciju veikšanu un regulāru atjaunošanu- tad prātīgākais lēmums ir pārdot mežu. Ja vēlies saglabāt mežu savā īpašumā, tad vari pārdot tikai cirsmu jeb sava meža izstrādes tiesības.

Meža izciršana ir jauna meža sākums, saudzīga un kvalitatīva meža izstrāde ļaus tev nopelnīt šodien un palielinās tava meža vērtību nākotnē!

Kad esi pieņēmis lēmumu pārdot mežu vai cirsmu, nākamais solis ir atrast uzticamu un stabilu uzņēmumu, kuram uzticēt sava meža pirkšanu un izstrādi. SIA “Niedrāji MR” ir stabili augošs uzņēmums ar lielu pieredzi, kurš darbojas mežizstrādes nozarē jau vairāk nekā 20 gadus. Izvēloties mūs, jūs varat būt pārliecināti, ka jūsu mežs būs drošās rokās - operatīvi novērtēsim, piedāvāsim izdevīgāko cenu, parūpēsimies par visu dokumentu noformēšanu un veiksim ātru apmaksu darījuma noslēgšanas brīdi. Šobrīd tirgū ir ļoti daudz uzņēmumu, kuri veic meža un cirsmu iegādi, tādēļ ir svarīgi neapjukt lielajā piedāvājumā un izvēlēties stabilu un uzticamu uzņēmumu.

Pērkam visa veida īpašumus, cirsmas no fiziskām un juridiskām personām ar zemi, daļēji un pilnībā izstrādātu mežu visā Latvijas teritorijā.

Saņemt piedāvājumu par meža īpašumu!

Kādēļ izvēlēties mūs?

  • Vairāk nekā 20 gadu pieredze mežizstrādē

  • Piedāvāsim izdevīgāko cenu

  • Veiksim novērtēšanu un izsūtīsim cenu piedāvājumu dienas laikā

  • Tūlītēja apmaksa darījuma noslēgšanas dienā, iespējams avansa maksājums

  • Ja nepieciešams, palīdzēsim nokārtot visas formalitātes, kas ir saistītas ar meža pārdošanu (meža novērtēšanu un uzmērīšanu, meža mantošanu vai dalīšanu, apgrūtinājumu dzēšanu vai izpirkšanu, īpašumtiesību nostiprināšanu vai atjaunošanu zemesgrāmatā).

  • Nodrošināsim augstas kvalitātes un videi draudzīgu meža izstrādi, ievērojot LR noteiktās likumdošanas normas.

 

Ja neesi pārliecināts, kāda ir tava meža vērtība, sazinies ar mums un mēs veiksim operatīvu tava īpašuma novērtēšanu!

Cirsmu un meža īpašumu pirkšana

bottom of page